OOK ALLE THUISZORG VOLLEDIG VAN  ''VAN A TOT Z'' AANGEBODEN DOOR ZEELANDCARE THUISZORG.

 
 

Bustijden


Hier ziet u hoe laat de bus bij u in de buurt is


Maandag Halteplaats Straat Tijd Zonnemaire (ow) Zuidweg / bushalte dorp

12.45-13.30 uur Wissenkerke Julianastraat / school

14.15-15.15 uur Kats Noordlangeweg

15.45-16.45 uur Nieuw- en St.Joosland Oude Rijksweg

18.15-19.00 uur Arnemuiden Nieuwlandseweg / bushalte

19.15-20.45 uur Dinsdag Halteplaats Straat Tijd Domburg (ow) Simniapad /zorgcentrum

08.45-09.30 uur Oostkapelle (ew) Egelantier /woonzorgcomplex

08.45-09.30 uur Oostkapelle Veldzigt (Zonnehove)

09.50-10.35 uur Westkapelle Krekepad /woonzorgcomplex

10.55-11.40 uur Noordwelle Smidsweg

13.45-14.30 uur Ellemeet Schelpweg

15.00-15.45 uur Serooskerke Dorpsweg

16.15-17.00 uur Kerkwerve Kerkweg

18.15-19.00 uur Noordgouwe Vijverbergstraat

19.15-20.00 uur Straat Tijd Driewegen (ew) Smitsweg / dorpshuis

08.45-09.30 uur Baarland (ew) Nieuweweg / dorpshuis

09.45-10.30 uur Kattendijke (ow) Dorpsstraat

 09.30-10.30 uur ’s-H. Hendrikskinderen Ruychrockstraat / Plein

11.00-12.00 uur Wilhelminadorp IGJ van den Boschstraat

12.15-13.15 uur Kattendijke (ew) Dorpsstraat

14.45-15.45 uur Dreischor (ow) Stoofweg / bushalte

15.00-15.45 uur Ouwerkerk (ow) Haneweg

16.00-16.45 uur Donderdag Halteplaats Straat Tijd Kortgene Hoofdstraat / kerkplein

12.45-13.45 uur Colijnsplaat Dr. Maasstraat / zorgcentrum

14.15-15.30 uur Kamperland Ripstraat

16.00-17.00 uur Geersdijk Geersdijkseweg

18.15-19.15 uur Wissenkerke Voorstraat

19.30-20.15 uur Vrijdag Halteplaats Straat Tijd Gapinge (ew) Maria van Reigersbergstraat

09.00-09.45 uur Veere (Zanddijk) Sandenburghlaan

10.00-10.45 uur Biggekerke Schuitvlotstraat

11.15-12.00 uur Middelburg Europalaan

13.00-14.00 uur ● www.zeeuwsebibliotheek.nl/pagina/31981.biblioservicebus.html● Middelburg Gerbrandylaan (Zorgstroom)

14.15-15.15 uur Middelburg J. van Reigersbergstraat / Parkstate

16.00-17.00 uur ew = even weken ow= oneven weken Laatst gewijzigd: 25 augustus 2014